Genel 27 MART 2009 / 13:03

C5 Mobile Sanyo ürünlerinin Türkiye distribütörü oldu

Sanyo’nun tüketici elektroniği ürünleri artık C5 Mobile güvencesiyle Türkiye’de.

Sanyo’nun tüketici elektroniği ürünleri artık C5 Mobile güvencesiyle Türkiye’de.


Sanyo’nun görüntü teknolojilerindeki ürünleri, iletişim ve teknoloji sektörüne katma değerli ürün ve hizmetler sağlayan C5 Mobile güvencesiyle raflarda yerini alacak.


ZTE, Option ve Huawei ürünlerinin ithalatçısı ve tek yetkili distribütörü olan C5 Mobile, aynı zamanda Nokia’nın perakende alanında iş ortağı. C5 Mobile Genel Müdürü Süha Çolakoğlu Sanyo işbirliği hakkında şunları söyledi: “C5 Mobile, mobil yaşam ürünlerini son kullanıcı ile buluşturmak konusunda çok önemli bir noktada duruyor. Artık ses, görüntü ve bilgi paylaşımı, iletişimin vazgeçilmez unsurları haline geldi. Sanyo markası Türkiye’de uzun yıllardır iyi bilinen bir marka ve C5 Mobile olarak Sanyo ürünlerini tüketicilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.” Sanyo Türkiye Genel Müdürü Gökhan Gökmen ise  şu yorumu yaptı: “Sanyo olarak  hızla büyümeye devam ettiğimiz  Türkiye pazarında, tecrübesi, gücü ve yetkinliğiyle C5 Mobile ile yaptığımız bu işbirliğinin halihazırda önemli bir yere sahip olduğumuz Dual Camera/fotoğraf makinası/dijital çerçeve pazarındaki payımızı arttırmak ve tüm tüketici elektroniği ürünlerimizi Türk tüketicisine sunmak konusunda önemli bir adım olduğunu düşünüyoruz.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun