Genel 19 OCAK 2010 / 14:30

B&W, şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor

Klasik ve modern öğeleri bir arada sunan B&W stereo sistem, müzik tutkunları için farklı bir tercih olabilir.

Klasik ve modern öğeleri bir arada sunan B&W stereo sistem, müzik tutkunları için farklı bir tercih olabilir.


B&W stereo sistem, yenilenmiş 600 serisi ile hem göze hem de kulağa hitap ediyor. Ayrıca, 800 serisine özelliklerini veren mühendislik teknikleri ve teknolojileri 600 serisi içinde uygulanmış.

600 serisi hoparlörlerinden 683 bas, orta kanal ve tiz sürücü ünitesi olan 3 yollu bir hoparlör olarak öne çıkıyor. Sistem, 1040 mm yüksekliğinde, Flowport yüklü mahfazada iki 165 mm FST Kevla koni orta sürücüsü ve bir 25 mm alüminyum kubbe tiz hoparlör içeren 3 yönlü şık bir tasarıma sahip. Ayrıca sistemi, 2 adet 683 hoparlör ile geniş bir salonda rahatlıkla kurabilmek mümkün. Yenilenmiş tasarımı ve ahşabın iç içe geçtiği seri, ürünlerde siyah, kırmızı ve kiraz renklerinden oluşan bir çeşitlilik sunuyor.

Klasik ve modern öğeleri bir arada sunan B&W, müzik tutkunları için farklı bir tercih olabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun