Genel 06 EYLÜL 2012 / 15:31

"Büyük Veri" Bilişim Zirvesi'nde konuşulacak

"Büyük Veri" Bilişim Zirvesi'nde konuşulacak

11-13 Eylül tarihleri arasında, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek 12. Uluslararası Bilişim Zirvesi'nde, Büyük Veride Sonraki Adım başlığının Konferans Sponsoru KOMTAŞ Bilgi Yönetimi ve Türkiye resmi temsilciliğini yürüttüğü Informatica oldu.Gartner gibi bir çok araştırma şirketinin öngörülerine göre önümüzdeki 5 ila 10 arasında en fazla ilgi gösterilecek teknolojilerin başında gelen "Büyük Veri" kavramı ve geleceği Bilişim Zirvesi'nin ana konularından biri olarak öne çıkıyor.

13 Eylül 2012 Perşembe günü, 10:30-12:00 saatleri arasında, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde Büyük Veride Sonraki Adım oturumunda Informatica'nın Güney-Doğu Avrupa'daki dağıtım kanalının Teknik Kanal Yöneticisi Alistair Seaton tarafından gerçekleşecek sunumla; katılımcılara, büyüyen büyük verinin kontrolü, saklanması, yönetimi, işlenmesi, büyük verinin arkasındaki büyük iş hacmi, veri madenciliği, bulut tabanlı veri depolama sistemleri, büyük veriden rekabetçi sonuçlar elde etmek konularında Informatica'nın bilgi ve deneyimleri aktarılacak.

Etkinlik programı için http://www.bilisimzirvesi.com.tr/12/buyuk-veride-sonraki-adim-forumu/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun