Genel 03 EKİM 2008 / 10:49

Bütünleşik şifreleme platformu

Brocade'in dokunetwork tabanlı şifreleme platformu, kullanıcıların kurumsal verilerini merkezi yönetimle şifreleyerek güvenli hale getirmelerine olanak tanıyor.

Brocade'in dokunetwork tabanlı şifreleme platformu, kullanıcıların kurumsal verilerini merkezi yönetimle şifreleyerek güvenli hale getirmelerine olanak tanıyor.


Brocade, dokunetwork tabanlı şifreleme platform ailesini duyurdu. Çözüm ailesi, kullanıcıların  kurumsal verilerini merkezi yönetimle şifreleyerek güvenli hale getirmelerine olanak tanıyor.  Yeni çözümler, Brocade DCX Backbone şasisi üzerinde kullanılacak bağımsız Brocade Encryption Switch (şifreleme anahtarı) ya da Brocade FS8-18 Encryption Blade (şifreleme kanatçığı) ile müşterilerin saklanmış verilerine uygun veri şifreleme yeri gereksinimlerini karşılıyor. Her iki seçenek de, artan müşteri veri güvenliği taleplerini karşılamak üzere, süratle 96 Gbit/saniyelik bir şifreleme işlem gücü ve ölçeği sunuyor.


Mevcut veri merkezi yatırımlarını korumak üzere tasarlanan şifreleme platformu mimarisi, dokunetwork-tabanlı şifreleme için birçok yönetim ürünüyle bütünleşik çalışabiliyor. Brocade Veri Merkezi DokuNetwork Mimarisi içerisinde Gelecege yonelikk Garantili YatırımlarBrocade Encryption Switch (şifreleme anahtarı), 32 girişe ve yüksek-hızlı şifreleme ve otomatik algılama yeteneklerine sahip 8 Gbit/saniyelik bir FCiber Kanalı anahtarıdır. Brocade FS8-18 Encryption Blade de aynı direktore takılabilir depolama güvenliği hizmetini 16 girişli bir giriş kanatçığı blade ile sağlıyor. Müşteride daha düşük riskli bir kurulum için, Brocade veri şifreleme ve yönetim çözümleri, dokunetwork ile bütünleştirilebiliyor. Belirlenmiş veri akışlarına uygulanabiliyor.


Şifreleme çözümleri, Brocade veri merkezi 'dokunetwork'lerinin uçtan uca yönetimini sağlayan kapsamlı bir ağ yönetim uygulaması olan Brocade Data Center Fabric Manager (DCFM) yazılımı kullanılarak merkezi olarak yönetiliyor. Brocade DCFM, bekleyen veri çözümlerinin uçtan uca şifrelemesini sağlıyor.


www.brocade.com