Genel 26 EKİM 2010 / 06:28

BusinessObjects çözümleri bir sitede toplanıyor

Bo-Works.com'da BusinessObjects ile ilgili çözümler detaylandırılarak anlatılıyor

Bo-Works.com'da BusinessObjects ile ilgili çözümler detaylandırılarak anlatılıyor


1995 yılından beri SAP Danışmanlık Destek Merkezi olarak faaliyet gösteren Bimsa, son yıllarda stratejik kararlar alma konusunda önemi giderek artan SAP BusinessObjects (BO) çözümlerine ilişkin bir web sitesi oluşturdu. Bimsa'dan gelen bilgiye göre, bir SAP iş ortağının SAP BO çözümlerine ilişkin kurulan ilk web sitesi olma özelliğini taşıyor.

Sitede iş zekası, kurumsal performans yönetimi, kurumsal bilgi yönetimi ve yönetim, risk ve uyumluluk şeklinde sıralanan ana başlıklar altında ve SAP BO ürün ailesinin detayları inceleniyor. Bunun yanı sıra Bimsa'nın çözüm kapsamında verdiği hizmetler ve hazırladığı demo ve iş senaryoları da ziyaretçilerin bilgisine sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için www.bo-works.com adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun