Genel 05 ARALIK 2008 / 10:51

Bursa Media Markt ile tanışıyor

Media Markt, Türkiye’deki mağaza zincirine bir yenisini ekliyor.

Media Markt, Türkiye’deki mağaza zincirine bir yenisini ekliyor.


Media Markt Türkiye’deki sekizinci mağazasının kapılarını, Bursa’da Nilpark Alışveriş Merkezi’nde 17 Aralık Çarşamba gece yarısı açıyor. Bursalılarla buluşacak olan Media Markt, ilk misafirlerini açılışa özel fiyatlı ürünleri ve promosyonlarıyla karşılayacak.


Nilpark Alışveriş Merkezi’nde 5.000 metrekare alan üzerinde kurulu mağaza, toplam 50 bin ürün çeşidiyle Bursalı teknoloji tutkunlarının yeni adresi olacak. Açılacak mağazanın Bursa’daki ilk mağazaları olacağını belirten Media Markt Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan, "Avrupa’nın 1 numaralı teknoloji marketi Media Markt olarak, tüm dünyada yaşanan ekonomik krize rağmen katma değer ve istihdam yaratmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay İstanbul’da açtığımız 7. mağazamızdan sonra, şimdi Bursa’daki ilk mağazamızı açmanın heyecanını yaşıyoruz. Başta öğrenciler olmak üzere Bursa’da yaşayan herkesin en son teknoloji ürünlerine daha kolay ulaşmasını sağlayacağız. En önemlisi de Bursalılar dünya markalarını en ucuza satın alabilecek ve Media Markt’ın yüksek servis kalitesinden kolaylıkla faydalanabilecekler” diye konuştu. 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun