Genel 09 TEMMUZ 2010 / 09:58

Burger King hamburgerin yanında müzik servis edecek

Burger King, müşterilerin restoranda daha fazla vakit geçirmesi için kişisel müzik servisi başlatıyor.

Burger King, müşterilerin restoranda daha fazla vakit geçirmesi için kişisel müzik servisi başlatıyor.


ABD’de fast food restoranları müşterilerin restoranda daha fazla vakit geçirmesi için elinden geleni ardına koymuyor. Rahat koltuklar, iç açıcı mekanlar, farklı ışıklandırmalar derken işletmeler bu yeni eğilimle müşteri memnuniyetine odaklanıyor. Bugünlerde Tokyo’daki bir Burger King bu eğilime kapılıp yeni bir hizmet sunmaya başladı. Restoran, iPod’u ya da iPhone’u olan müşterilerini özel bir yerde ağırlayarak yemek yerken müzik dinlemelerini sağlıyor.

Bu özel alanda cihazını müzik sistemine bağlayan müşteriler istediği müziği diğer müşterileri rahatsız etmeden dinliyor. Bu özel hizmetin amacı ise daha çok müşteri çekmek ve bu müşterilerin mekanda daha fazla zaman geçirmesini sağlamak.

Hizmetle birlikte hedefe ne kadar ulaşıldığı meçhul, yine de denemeye değer.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun