Genel 11 EYLÜL 2009 / 06:49

Burcunu söyle, Wii sana falını söylesin!

Nintendo Wii'nin indirilebilir Today&Tomorrow Kanalı ile günlük falınıza çabuk ve kolay bir şekilde ulaşmak artık mümkün.

Nintendo Wii'nin indirilebilir Today&Tomorrow Kanalı ile günlük falınıza çabuk ve kolay bir şekilde ulaşmak artık mümkün.


9 Eylül'den itibaren ücretsiz olarak indirebileceğiniz Wii'nin bu yeni servisi ile ilişkiler, aktiviteler ve hatta burcunuza bağlı olarak yemeniz gereken yemek çeşitleri üzerine tavsiyeler bulabileceksiniz.

Today&Tomorrow Kanalı size aynı zamanda aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmeniz için 6 kişiye kadar Mii karakteri ve doğum tarihini saklayabilme özelliğini de sunuyor. Böylece her gün yenilenen falınızı aşk, iş, para, ilişkiler ve eğitim olarak 5 ayrı kategoride okuyabilecek, kayıtlı diğer Mii karakterleri ile uyumunuzu da kontrol edebileceksiniz. Her yeni günde sizi nelerin beklediğini görebileceğiniz Today&Tomorrow Kanalı'nda burcunuza göre günlük yaşamınızdaki aktiviteler ve beslenme önerileri gibi bilgiler de edinebilirsiniz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun