Genel 17 ARALIK 2010 / 07:56

Bulut Bilgi İşlem hakkında bilinmeyen kalmasın

IBM, bulut bilgiişlemi merak edenler için sanal bir etkinlik düzenledi.

IBM, bulut bilgiişlemi merak edenler için sanal bir etkinlik düzenledi.


Şimdilerde şirketler bulut bilgiişlem konusunda daha ayrıntılı bilgi edinme çabası içine girdiler. Bu ihtiyaca yönelik olarak IBM bulut bilgiişlemi daha yakından tanımayı ve şirket yetkililerin akıllarındaki soruları IBM uzmanlarıyla paylaşma fırsatı bulabilmeleri için 5 Kasım 2010 tarihinde bir sanal etkinlik düzenledi.

Etkinliğe katılmak üzere kayıt yaptıran finans, kamu ve telekom sektörünün dışında, diğer sektörlerden de BT yöneticilerini kapsayan 200 katılımcının canlı olarak izlediği ve sorularını IBM uzmanlarına yöneltme olanağı bulduğu etkinliğin kaydını bu adresten 11 Şubat 2011 tarihine kadar izlemek mümkün.

IBM CEE Geliştirme ve Test Bulut Lideri Bora Taşer, IBM CEE/MEA Yazılım Grubu WebSphere Uygulama Altyapısı Ürünleri Teknoloji Lideri Arden Agopyan ve IBM Türk Bilgi Teknolojileri Mimarı ve SAP Altyapı Çözümleri Teknoloji Lideri Batuhan Tunca’nın sunumlarıyla yer aldığı sanal etkinliği izleyenler bulut bilgiişlem hakkında temel bilgiler edinebiliyor.

Ayrıca IBM'in bulut bilgiişlem çözümlerinin de tanıtıldığı sanal etkinlik bulut bilgiişleme şimdi yatırım yapmanın neden önemli olduğu sorusuna yanıt veriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun