Genel 04 HAZİRAN 2010 / 11:17

Bulmaca severler bu oyuna bayılacak

"Rooms: The Main Building" oyunu Temmuz ayında bulmaca severlerle buluşacak.

"Rooms: The Main Building" oyunu Temmuz ayında bulmaca severlerle buluşacak.


"Rooms: The Main Building" oyunu sizi bulmaca dolu, şaşırtıcı bir maceranın içine sürüklüyor. Temmuz ayında Nintendo DS ve DSi için satışa çıkacak olan "Rooms: The Main Building", 100'den fazla zorlu ve heyecanlı bulmaca ile keskin zekâları etkileyecek şekilde tasarlandı.

Karanlık ve gizemli bir ev olan Rooms Mansion'da geçen oyun, oyunseverleri sürprizlerle dolu kaydırmalı bulmacalardan oluşan sanal bir dünyaya davet ediyor. Her oda ve bölümde çıkışa ulaşabilmek için karakterin hareketlerini iyi düşünmek ve stratejik davranmak gerekiyor. Bu paralel dünyada birbirinden değişik eşyalar ve mekanizmalarla karşılaşılıyor ve bunları kullanarak girilen odalardan çıkışa ulaşmaya çalışılıyor. Her bulmaca başarı ile çözüldüğünde kazanılan altın bulmaca parçaları, bu paralel dünyadan çıkışta yardımcı oluyor.

Yardıma ihtiyaç olduğunda, gizemli karakter Mr. Book macera boyunca rehberlik ediyor ve odaların nasıl hareket ettirileceği konusunda ipuçları veriyor.

"Rooms: The Main Building" oyunu Temmuz ayında Nintendo DS ve Nintendo DSi sistemlerinde bulmaca severleri bekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun