Genel 27 OCAK 2010 / 10:30

Bülent Tigin son yolculuğuna uğurlandı

Bilişim camiası, bilişim güvenliği danışmanı Bülent Tigin'i genç yaşta kaybetmenin acısını yaşıyor.

Bilişim camiası, bilişim güvenliği danışmanı Bülent Tigin'i genç yaşta kaybetmenin acısını yaşıyor.


Bilişim camiası, bilişim güvenliği danışmanlığı konusunda isim yapmış genç profesyonellerden Bülent Tigin'i zamansız kaybetmenin acısını yaşıyor. Rahatsızlığı nedeniyle geçirdiği operasyonun ardından 24 Ocak Pazar günü acil serviste hayata gözlerini yuman 1979 doğumlu Tigin, henüz 30 yaşındaydı.

Bilgi sistemleri güvenliği konusunda uzman olan Tigin, daha önce bilişim güvenliğinin sağlanması konusunda farklı kurumlara hizmet vermiş ve Netron'da Güvenlik Danışmanı olarak görev almıştı. Tigin, son olarak kendi kurduğu Tigin Danışmanlık adlı şirket aracılığıyla kurumlara bilişim güvenliğinin sağlanmasına yönelik hizmetler sunuyordu.

Tigin'in cenazesi, 27 Ocak'ta Karacaahmet Şakirin Camii'nde kılınan ikindi namazının ardından Kilyos Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Merhuma rahmet, ailesine sabır, sevenlerine ve bilişim camiasına baş sağlığı diliyoruz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun