Genel 30 MART 2010 / 12:11

Bu yazıcıların hızı yüksek, maliyeti düşük

Epson, iş dünyasına yönelik geliştirdiği B-310N ve B-510DN yeni mürekkep püskürtmeli modellerini piyasaya sundu.

Epson, iş dünyasına yönelik geliştirdiği B-310N ve B-510DN yeni mürekkep püskürtmeli modellerini piyasaya sundu.


Epson'ın piyasaya sunduğu B-310N ve B-510DN yazıcılar, sahip oldukları kartuşlar sayesinde sayfa başına renkli baskı maliyetlerini lazer yazıcılara göre ortalama yüzde 70 düşürüyor.

Her iki model de siyah-beyaz ve renkli baskıda taslak kalitesinde dakikada 37 sayfa, yüksek kalitede ise 19 sayfaya kadar çıktı alma imkanı tanıyor. Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat, mono baskı sunan yazıcı fiyatına renkli yazıcıya sahip olma fırsatı sunduklarını belirterek ve şunları söyledi: "Eskiden renkli broşür veya bülten baskı hizmetini dışarıdan alan iş dünyası, bundan sonra bu işleri ofislerinde üretip, dışarıya giden potansiyel harcamalarını azaltacaklar."

7 bin sayfaya kadar kesintisiz ve hızlı baskıYeni model yazıcılar, kapasiteleri 650 sayfaya ulaşan iki kağıt tepsisine sahip. Bu da ofis çalışanlarını sayfa değiştirmek için gereksiz zaman kaybından kurtarıp verimlerini artırıyor. Yazıcılar aynı zamanda yüksek kazanç sağlayan mürekkep tankıyla donatıldı. Ethernet ve USB bağlantısı bulunan B-310N 3.500 sayfa, B-510DN ise 7 bin sayfayı hızlıca ve kesintisiz olarak basabiliyor. Her iki model de, Epson'nun DURABrite Ultra mürekkebini kullanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun