Genel 10 ARALIK 2010 / 11:01

Bu yazıcı ile kartlar anında hazır

Zebra Technologies’in sunduğu yeni düzenleme yazıcısı, anında banka, kredi ve ATM kartları yazdırabiliyor.

Zebra Technologies’in sunduğu yeni düzenleme yazıcısı, anında banka, kredi ve ATM kartları yazdırabiliyor.


Zebra Technologies 7-9 Aralık 2010’da Paris'te düzenlenen CARTES & IDentification Expo'da ZXP Series 8 Güvenli Düzenleme yazıcısının dünya çapında piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Zebra’nın ZXP Series 8 Güvenli Düzenleme yazıcısı düz, kabarmasız kartlar üzerine banka, kredi ve ATM kartları anında yazdırabiliyor. Müşteri noktasında gerçekleştirilebilen bu işlemle müşterilerin yeni kart için uzun süre beklemesine gerek kalmıyor.

ZXP Anında Düzenleme yazıcısı bankaların, perakendecilerin ve yüksek eğitim kurumlarının, uzak noktalarda istek üzerine finansal kartlar yazdırmasına olanak tanıyor.

Ödüllü ZXP Series 8 yazıcı, ayrıca yetkisiz erişimlere karşı bir kilit mekanizması ve kart sahibinin hassas verilerini korumak için bir şifreleme sistemi barındırıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun