Genel 03 HAZİRAN 2010 / 09:00

Bu tariflerle usta aşçılara taş çıkartın

Nintendo ile Temmuz ayında çıkacak 1000 Cooking Recipes from ELLE à Table oyunu, yemeklerinize stil katacak.

Nintendo ile Temmuz ayında çıkacak 1000 Cooking Recipes from ELLE à Table oyunu, yemeklerinize stil katacak.


Nintendo, lezzetli yemek tarifleri içeren ve yemek yapma beceri ve yaratıcılığınızı geliştirecek 1000 Cooking Recipes from ELLE à Table oyunu için yaşam dergisi ELLE à Table ile işbirliği yapıyor. Oyunun içerisinde bulunan binden fazla yemek tarifinin her biri adım adım yönlendirmeler ve beslenme bilgileri ile birlikte anlatılıyor.

Nintendo DS ile uyumlu olan 1000 Cooking Recipes from ELLE à Table oyununda her ülkeden, mevsime özel hazırlayabileceğiniz yemek tarifleri ve babalar günü, yılbaşı gibi özel günler için de yemek tarifleri yer alıyor. Aileniz ve arkadaşlarınıza düzenleyeceğiniz yemeğe yakışan kusursuz bir final için Şarap Ustası Jancis Robinson ve İyi Yemek Derneği'nden John Farrand'ın hazırladığı peynir ve şarap çeşitleri üzerine rehberleri ve önerileri kullanabilirsiniz.

Oyundaki ses tanıma özelliği sayesinde mutfakta yemeklerinizi hazırlarken Nintendo DS'e bağlı kalmadan rahatça hareket etmek mümkün. Sanal tarif kitabı sayesinde özel tarifler kaydedilebiliyor ve hatta Nintendo DSi kullanıcıları, konsolun fotoğraf çekme özelliğini kullanarak, hazırladıkları yemeklerin fotoğraflarını çekip tariflerine ekleyebiliyor. Ayrıca özel tarifler, aynı oyuna sahip kişiler arasında Nintendo DS kablosuz iletişim özelliği kullanılarak paylaşılabiliyor.

Temmuz 2010'da Nintendo DS ve Nintendo DSi için satışa çıkacak 1000 Cooking Recipes from ELLE à Table ile usta bir aşçı olmaya hazırlanın.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun