Genel 05 NİSAN 2010 / 05:54

Bu saatle gözünüz arkada kalmayacak

"TurkcellNum8" ile çocuklarınız nerede olursa olsun sizin içiniz rahat olacak.

"TurkcellNum8" ile çocuklarınız nerede olursa olsun sizin içiniz rahat olacak.


Turkcell, çocuklara özel kol saati şeklindeki yepyeni ürünü Turkcell Num8'i müşterilerine sundu. Çocuklarınızın yerini gösteren akıllı saat TurkcellNum8 ile çocuklarınızın nerede olduğunu SMS ile öğrenebiliyor, harita üzerinden anlık izleyebiliyor, tanımladığınız güvenli bölge dışına çıktıklarında SMS ya da e-posta ile bilgilendiriliyorsunuz.

Kesilemeyen ve çıkarılamayan çelik kayışıyla sadece ebeveynler tarafından özel bir güvenlik sistemiyle takıp çıkarılabilen TurkcellNum8 GPS'li kol saati ile, Turkcell 'çocuklar nerede kaldı' derdini sona erdirmeyi amaçlıyor.

TurkcellNum8 nasıl çalışıyor

Akıllı kol saati TurkcellNum8, çift taraflı işleyen bir sisteme sahip. Ebeveyn bu sistemle çocuğunun nerede olduğunu sorgulayabiliyor, harita üzerinde anlık izleme yapabiliyor. Çocuk tanımlanan güvenli alanın dışına çıktığı zaman ise ebeveyn SMS ya da mail yoluyla anında bilgilendiriliyor.

TurkcellNum8 güvenlik kilidi sayesinde, ebeveynin kontrolü dahilinde çıkarılabiliyor. Saati açmak için ebeveynin SMS komutuyla ya da portal üzerinden "Kayışı çöz / Kapat" düğmesine basarak sistemi devre dışı bırakması gerekiyor. Ebeveyn kontrolü olmadan saat çıkarılırsa, 'saat izinsiz çıkarıldı' mesajı ile beraber saatin çıkarıldığı en son konum bilgisini ebeveyne SMS ile gönderiliyor.

Turkcell Num8 servisiyle sınırsız ve ücretsiz kullanım

TurkcellNum8 servisi ile ebeveynler çocuklarının yerini diledikleri kadar ücretsiz olarak SMS ile sorgulayarak, SMS ile cevap alabiliyor. Ayrıca TurkcellNum8'in içindeki veri hattın GPS sistemlerine bağlantısı ve GPS sistemlerinin kullanımı için ekstra ücret ödenmeyecek.

TurkcellNum8'e, sınırsız TurkcellNum8 servisiyle birlikte ayda 39 TL'ye 24 ay taksitle sahip olmak mümkün. Ayrıca ürün ve servisi ayrı almak isteyenler için de cihaza 120 dolar ve servise de 12 ay boyunca sadece 29 TL veri ücreti ödeyerek sahip olmak mümkün olacak.

Hafifliğiyle de kolay kullanım imkanı sunan akıllı kol saati Turkcell Num8'in üç farklı renk alternatifi var. Siyah, pembe ve mavi renkli Turkcell Num8 saatleri İletişim Merkezleri'nde Turkcell'lilere sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun