Genel 18 OCAK 2010 / 20:51

Bu oyunla geçmişe döneceksiniz

Finansbank'ın Biriken Param adını verdiği oyunda armağan kazanma şansınız da var.

Finansbank'ın Biriken Param adını verdiği oyunda armağan kazanma şansınız da var.


Finansbank'ın Biriktiren Hesap ürününün tanıtımı çerçevesinde, MagiClick Digital Solutions tarafından hazırlanan "Biriken Param", ister bilgisayara karşı ister arkadaşlarınızla birlikte karşılıklı olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun uygulaması. Birçoğumuzun ortaokul ya da lise yıllarından hatırlayacağı, 3 adet bozuk parayla oynanan bu zevkli oyunu, artık internet üzerinde oynamak mümkün. Ayrıca oyuncular, oyunu profillerine ekleyerek, Facebook üzerinden de oynayabiliyor.

Fotorealistik bir tasarıma sahip oyunda yarışmacılar vuruş yaptıkları eli yönetebiliyorlar. Aynı zamanda sıkıştıkları pozisyonlarda, ikinci bir eli çarpma duvarı olarak kullanma imkanına da sahipler. Bir oyuncu gol atmaya çalışırken diğeri kalesini savunuyor. Sıra değişince roller de değişiyor ve böylece iki oyuncu da 5'er atış yaparak maçı tamamlıyor. Her turda oyuncuların karşısında çay bardağı, cep telefonu gibi çeşitli engeller çıkıyor. Gol sevinci ve tezahürat efektlerine ise oyunun heyecanını artıran müzikler eşlik ediyor.

4 Ocak - 4 Mart 2010 tarihleri arasında Finansbank - Biriken Param oynayarak kazandığı puanlarla sıralamada ilk 100'e girmeyi başaran yarışmacılar, iPhone 3G-S, Playstation 3, Playstation Portable 3000 ve daha birçok hediyeden birini kazanıyor. Oyuna arkadaşını davet edenler ise 200 ekstra puan kazandıkları için sıralamada üst basamaklar daha hızlı tırmanabiliyor.

Biriken param oyununu internet üzerinde oynamak için www.birikenparam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun