Genel 06 TEMMUZ 2010 / 08:38

Bu oyunda taktik konuşur

Sword 2, oyunseverleri farklı bir macerayla tanıştıracak.

Sword 2, oyunseverleri farklı bir macerayla tanıştıracak.


Geçtiğimiz günlerde yayına giren beta sürümüyle pek çok oyunseverin ilgisini çeken Sword 2, artık yayında. Sword 2 ile birlikte taktik fantezi tutkunlarının yeni bir dünyayla tanışması mümkün oluyor. GamersFirst'ün on ikinci Free2Play MMO oyunu olan Sword 2, gerçek zamanlı stratejilerle rol oyunlarının özelliklerini bir araya getiriyor.

Oyuncular zekalarını konuşturarak Yeni Dünya'ya öncü olarak gidiyor, maceralar diyarı Granado Espada'da keşfe çıkıyor, Yeni Dünya'nın dört bir yanındaki kolonileri fethetmek ya da korumak için arkadaşlarıyla güçlerini birleştiriyor ve heyecanlı akınlar düzenliyor. Rol Oyunu özellikleri oyunseverlerin beğenisini toplarken fantastik Barok detaylar da görselliği ön plana çıkarıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun