Genel 26 HAZİRAN 2009 / 14:23

Bu oyuncak müzikseverleri cezbedecek

Logitech Wireless Guitar Controller, ABD ve Avrupa'da satışa sunuldu.

Logitech Wireless Guitar Controller, ABD ve Avrupa'da satışa sunuldu.


Logitech’in Guitar Hero oyuncuları için ürettiği Logitech Wireless Guitar Controller, ABD ve Avrupa’da piyasaya sürüldü. Görünümü bir gitara çok benzeyen ürün, kullanıcıların içindeki rock yıldızını ortaya çıkarmayı hedefliyor. Telleri hariç nerdeyse aslıyla aynı olan aksesuar; dayanıklı gövdesi, gerçek ahşap sapı, metal perde ve akort mandallarının yanı sıra gül ağacından yapılmış klavyesi ile müzik meraklısı oyunculara gerçekçi bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.


Kablosuz olan aksesuvar, kullanıcılara 10 metrekarelik bir alanda hareket özgürlüğü tanıyor. PS2, PS3 ve Xbox 360 için üretilen ürünün Türkiye pazarına giriş tarihi henüz belli değil. Ancak ürünü satın almak almak isteyenler internetten sipariş verebiliyorlar.


http://logitech-europe.com/turkey/ 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun