Genel 15 TEMMUZ 2009 / 07:56

Bu kızarmış ekmek makinesi Galactica tutkunları için

Eğer Battlestar Galactica tutkunu bir yakınınız varsa, bu kızarmış ekmek makinesi onun için süper bir hediye olabilir.

Eğer Battlestar Galactica tutkunu bir yakınınız varsa, bu kızarmış ekmek makinesi onun için süper bir hediye olabilir.


Aynen Lost ve Heroes gibi Battlestar Galactica da son yıllarda büyük bir fan kitlesi oluşturdu. Bu dizileri sürekli izleyen ve takip eden bir kitle oluştukça, işin ticari boyutu da gözardı edilmiyor, posterinden hediyelik eşyasına, tişörtünden kitabına bu dizilere dair herşey piyasaya sunuluyor.


İşte bunlardan biri de bu kızarmış ekmek makinası. Sabah kahvaltınızda kızarmış ekmeğiniz üstünde Battlestar Galactica ile ilgili figürler olsun isterseniz veya bunu isteyecek bir sevgiliniz veya yakınınız varsa, bu LED makina tam size göre ve alacağınız uygun bir hediye olabilir.


Ama elinizi çabuk tutun, makinadan sınırlı sayıda üretildi. Kızarmış ekmek makinası, www.nbcuniversalstore.com'da 90 dolara satılıyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun