Genel 31 AĞUSTOS 2010 / 10:22

Bu işbirliği müşterilerin yüzünü güldürecek

Epson ve Phase One güçlerini birleştirecek, müşteriler ürünleri indirimli fiyatlarla satın alacak.

Epson ve Phase One güçlerini birleştirecek, müşteriler ürünleri indirimli fiyatlarla satın alacak.


Epson, Türkiye operasyonu dahilinde profesyonel fotoğrafçıların tercih ettiği Danimarka’nın fotoğraf makinesi ve fotoğraf çevre birimleri üreticisi Phase One ile işbirliği yapacak. İşbirliğine giden şirketler profesyonellere ürünlerini deneme ve daha cazip fiyattan satın alma imkanı sunacak.

Epson Türkiye ve Phase One’ın profesyonel fotoğrafçıların işini kolaylaştırmak adına güçlerini birleştirdiklerini vurgulayan Epson Türkiye Prografik Kanal Müdürü Çağdaş Sevgen, konuyla ilgili olarak şu bilgiyi veriyor: “Bu işbirliği iki şirketin birbirini her anlamda desteklemekten ortak kampanya düzenlemeye kadar geniş bir yelpazeyi içeriyor. Bir örnek vermek gerekirse; bundan sonra Epson iş ortakları aynı zamanda özel Phase One bayisi haline de geldi. İki şirket, bilgi birikimlerini müşterileriyle paylaşırken, birbirlerinin ürünlerini deneme fırsatı da yakalayacak.”

Ortak indirim kampanyası

Ortak hareket etme kararıyla Epson ve Phase One’ın profesyonel fotoğrafçılara birbirlerinin ürünlerini çeşitli fiyat avantajlarıyla sunacağını belirten Sevgen ayrıntıları şöyle özetliyor: “Ortak kampanya dahilinde Phase One kullanıcıları, Epson’un yüksek çözünürlükte profesyonel baskı imkanı sunan GS6000, Pro9900, Pro7900, Pro3800, Pro4880, Pro11880 ile yarı profesyonel baskı sunan R2880,R1900, Photo 1400, PX810 - PX710 LFP yazıcılarını; Epson kullanıcıları da Phase One ürünlerini indirimli fiyattan satın alabilecek.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun