Genel 16 TEMMUZ 2009 / 07:37

Bu İş’te Bi İş Var

Best Buy, İzmir’de açılacak Best Buy mağazasında çalışacak; “Mavi Tişörtlü” takım arkadaşları aradığını duyurdu.

Best Buy, İzmir’de açılacak Best Buy mağazasında çalışacak; “Mavi Tişörtlü” takım arkadaşları aradığını duyurdu.


Türkiye'nin ilk "Mavi Tişörtlü" Best Buy çalışanlarını bulmayı hedefleyen "Bu İş'Te Bi' iş Var" projesinde, www.buistebiisvar.com adresinden siteye girenleri üç genç karakter; Mert, Emin ve Aslı karşılıyor. Genç karakterlerin tek bir sorunu var: Kafaları biraz karışmış durumda. Her biri kendilerine yöneltilen sorulara inandıkları doğru cevapları veriyor. Doğru cevabı verenin hangisi olduğunu bulmak ise sitenin misafirlerine bırakılıyor. Üç sorunun da doğru cevabını bulanlar oyunu kazanıyor ve teknolojiye olan ilgilerini Best Buy'da bir kariyer fırsatına dönüştürebileceklerini öğreniyor. Ayrıca iş başvurularını site üzerindeki www.kariyer.net ve www.secretcv.com linklerine yönlendirirerek, bu siteler üzerinden özgeçmişlerini yollama imkanı sunuyor. Best Buy Türkiye; yapılacak ön eleme sonucunda ekibin bir parçası olmak isteyenlerin başvurularını, Kariyer Günleri'nde birebir görüşmeye davet edecek. Site misafirlerine ayrıca siteyi ilgileneceklerini düşündükleri kişilerle de paylaşma imkanı sunuyor.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Meksika ve Avrupa'daki operasyonlarından sonra Türk tüketicileriyle buluşmaya hazırlanan Best Buy'un yaklaşık 155 bin çalışanı, 45 milyar dolar cirosu, 13 ülkedeki faaliyeti, sahip olduğu 9 markası ve yaklaşık 4 bin mağazası bulunuyor.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun