Genel 16 KASIM 2009 / 09:44

Bu direksiyonda hız yapabilirsiniz

Trio Racer F1'i USB arabiriminden bilgisayarınıza takarak kullanabileceğiniz gibi Sony PlayStation 3, Nintendo Wii ve GameCube ile birlikte de kullanabiliyorsunuz.

Trio Racer F1'i USB arabiriminden bilgisayarınıza takarak kullanabileceğiniz gibi Sony PlayStation 3, Nintendo Wii ve GameCube ile birlikte de kullanabiliyorsunuz.


Trio Racer F1'in üzerinde belirli işlevlere atanmış tam 11 adet düğme bulunuyor. Korna çalmak, el frenini çekmek, farları açmak, harita takibi yapmak gibi değişik fonksiyonları bu düğmeler aracılığıyla kolayca yerine getirebiliyorsunuz.

Trio Racer F1'in arka kısmında bulunan özel olarak tasarlanmış iki kol sayesinde hızlıca vites değişimi yapabiliyorsunuz. Gaz ve fren kontrolünü gerçekleştirdiğiniz pedalların ergonomik tasarımı sürüş keyfini artıran önemli etkenlerden birisi. Trio Racer F1'in her çeşit masaya kolayca monte edilmesini sağlayan kıskaçları sayesinde direksiyonunuzu sabitleyerek uzun süreli oyunlarda daha konforlu bir kullanım elde edebiliyorsunuz. Trio Racer F1'in 8-yönlü D-pad'e sahip olması da oyun kontrolü açısından oldukça önemli bir teknik özellik.

Windows XP ve Windows Vista'nın yanı sıra Windows 7 ile de tam uyumlu olan Trio Racer F1, "Tak ve Çalıştır" özelliğine sahip olduğu için herhangi bir sürücü ya da yazılım yüklemesine ihtiyaç olmadan kullanılabiliyor. Hem bilgisayarda hem de PS3, Wii ve GameCube konsollarında kullanılabilen Trio Racer F1'in son kullanıcı fiyatı 59,9 TL

http://www.geniusnet.com.tr

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun