Genel 27 NİSAN 2010 / 08:22

Bu cihaz veri transferinde uzaklara gidiyor

TP-Link WA5110G erişim noktası, kablosuz interneti 50 kilometre uzağa aktarıyor.

TP-Link WA5110G erişim noktası, kablosuz interneti 50 kilometre uzağa aktarıyor.


TP-Link ürünlerinin Türkiye distribütörü olan DataStar, TP-Link'in 50 kilometre uzağa veri transferine olanak sağlayan yeni erişim noktası cihazını pazara sundu. TP-WA5110G model ürün, geniş bir alanda kablosuz internet kullananları hedefliyor.

DataStar Ürün Müdürü Ali Dinçer, uygun fiyatlı olan bu yeni ürünün özellikle küçük işletmelere yönelik olduğunu belirterek, "Geniş alanda hizmet veren cafe-restorandan motel- pansiyon gibi turizm işletmelerine, fabrikalara değin çok çeşitli sektörlerdeki kurumlar için ideal bir ürün. Uygun anten ile 50 kilometre uzağa kadar veri transferi yapılabiliyor ve bu ürünün fiyatı sadece 59 dolar" diyor. TP-Link ürünlerinin kalitesine de değinen Dinçer, tüm TP-Link ürünleri gibi bu ürünün de DataStar'ın Türkiye geneline yayılmış dağıtım ağı aracılığıyla satışa sunulduğunu belirtiyor.

TP-WA5110G Access Point, AP Client Router, AP Router, AP Operation modlarını destekliyor. 4DBI çıkartılabilir anten sunan ürün 50 kilometre uzağa veri transferi olanağı sağlıyor. Basit ve kolay kurulum kılavuzu ile birlikte gelen ürünün KDV dahil satış fiyatı 59 dolardan görücüye çıkıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun