Genel 06 TEMMUZ 2010 / 14:34

Bu cihaz hem navigasyon hem de TV

Navigon 8410 5 inç dokunmatik ekranı ve ince ekran çerçevesiyle geliyor.

Navigon 8410 5 inç dokunmatik ekranı ve ince ekran çerçevesiyle geliyor.


Navigon, yeni navigasyon cihazı Navigon 8410'u tüketiciyle buluşturdu. Navigon 8410, 5 inç dokunmatik ekranı, paslanmaz çelik çerçevesi ve özel cam yüzeyiyle kullanıcısını izlediği yol boyunca yönlendirmeyi hedefliyor. Cihaz kavşaklara yaklaştığınızda sizi önceden uyarırken, dönmeniz gereken yolu kaçırdıysanız rotayı baştan çiziyor ve sizi yeni rotanızda sesli uyarılarla yönlendirmeye devam ediyor.

Ayrıca cihazın 3D panorama görünümü özelliğiyle navigasyon ekranındaki simgelerin üç boyutlu çizilmesini sağlayabiliyor, veya tüm bunları bir dokunuşla iki boyuta çevirebiliyorsunuz.

Hem navigasyon hem televizyon

Navigon 8410'un ekranını yalnızca navigasyon için değil, aynı zamanda TV oalrak kullanabiliyorsunuz. Cihazın DVB-T modülü sayesinde Navigon 8410'da televizyon ve video izlemek mümkün.

Herhangi bir cep telefonunun bluetooth işleviyle bluetooth özellikli Navigon 8410 cihazına bağlanabiliyor. Böylece telefon konuşmalarını cihaz üzerinden gerçekleştirmek mümkün oluyor. Telefonun özelliğine göre telefon rehberi ve son aranan numaralar cihazın içerisine aktarılabiliyor.

Navigon 8410'a 1199 TL'den sahip olmak mümkün.