Genel 30 NİSAN 2010 / 08:45

Bu bisikletin pedalı yok

Volkswagen'in elektrikli katlanabilir bisikleti pedalsız kullanımıyla dikkat çekiyor.

Volkswagen'in elektrikli katlanabilir bisikleti pedalsız kullanımıyla dikkat çekiyor.


Büyük otomobil şirketlerinin birbiri ardına elektrikli modeller sunduğu şu günlerde, Volkswagen'in elektrikli bisikleti gözümüze çarptı. Volkswagen'in Bik.e adını verdiği elektrikli bisiklet konsepti tam teşekküllü bir biçimde karşımıza çıkıyor. Katlanabilir olan bu konsept, yedek lastik deposuna sığacak nitelikte size ciddi bir pratiklik sağlıyor. Evinizdeki standart prizlerden şarj edebileceğiniz bisiklet tam olarak dolduğunda, saatte 20 kilometre hız ile toplam 20 kilometre yol alabiliyor. Ayrıca bisiklet pedalsız kullanımı ile de pratikliğini kanıtlıyor.

Volkswagen bisikletin ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda bir bilgi vermezken, şirket Bik.e'ın olası ticari getirilerini şimdiden hesaplıyor gibi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun