Genel 09 MART 2010 / 07:34

Bu bilgisayar kendinden 3G'li olabiliyor

Haier notebook'ların içinde bir SIM kart yuvasının bulunması, ürüne dahili 3G modem kartı eklenmesine olanak tanıyor.

Haier notebook'ların içinde bir SIM kart yuvasının bulunması, ürüne dahili 3G modem kartı eklenmesine olanak tanıyor.


DataStar tarafından Türkiye'de satışına başlanan Haier dizüstü bilgisayarlar, donanım özelliklerinin yanı sıra kullanışlılığı ve tüketicilere sunduğu avantajlarla göze çarpıyor.

Haier dizüstü bilgisayarların dikkat çeken özelliklerinden biri 3G'ye uyumlu olmaları. Haier modellerinin içinde bir SIM kart yuvası bulunuyor. Bilgisayarın üzerinde yer alan PCI Express yuvasına bir dahili 3G modem taktıran kullanıcılar, SIM kartlarını da anakartın üzerinde bulunan SIM kart yuvasına takarak Haier dizüstü bilgisayarlarından 3G bağlantısı yapabiliyor.

Klavye tasarımı, HD ekran özelliği ve HDMI yuvası ile ilgi odağı olan Haier T5B'nin satış fiyatı 399 dolar olarak belirlenmiş.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun