Genel 01 ARALIK 2009 / 13:05

BTZ 2. kez İTÜ'de

İTÜ bünyesinde faaliyet gösteren İşletme Mühendisliği Kulübü, 4-5 Aralık'ta Bilişim Teknolojileri Zirvesi'ni 2. kez gerçekleştirecek.

İTÜ bünyesinde faaliyet gösteren İşletme Mühendisliği Kulübü, 4-5 Aralık'ta Bilişim Teknolojileri Zirvesi'ni 2. kez gerçekleştirecek.


İTÜ İşletme Fakültesi Konferans Salonu'nda (Maçka) gerçekleştirilecek olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) kapsamında paneller, workshoplar ve Bilişim Teknolojileri Alanı yer alacak. Organizasyonda RFID sistemiyle takip edilecek olan katılımcılardan 8 oturumun 5'ine katılanlara "BTZ E-Sertifika" da veriliyor.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nde Bilişim Dünyası'nda Fütürizm, Kriz Döneminde BT ile Ayakta Kalmak, Bir Mecra Olarak "Sosyal Medya", Bilişim Sektöründe Girişimcilik, 3G'nin Geleceği ve Bilişim Hukuku ve Güvenliği gibi konular ele alınacak. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen bilişim firmalarının da destek verdiği organizasyonda katılımcılar Bilişim Teknolojileri Fuarı'nda birçok firma temsilcisiyle birebir görüşebilme imkanı bulabilecek ve en yeni teknolojileri takip edebilecek.

Organizasyona katılım için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Üniversite öğrencilerinin yanı sıra firma temsilcileri ve profesyonel iş hayatından organizasyona ilgi duyanlar da organizasyonda katılımcı olarak yer alabilecek. Zirveye; çalışanlar 20 TL, öğrenciler ise 10 TL ödeyerek katılabilecek.

www.btz.itu.edu.tr