Genel 15 ARALIK 2010 / 07:45

BTvizyon Ankara'da düzenlendi

Toplantıda son zamanların gözde konuları olan sanallaştırma ve bulut bilgi işlem de yer aldı.

Toplantıda son zamanların gözde konuları olan sanallaştırma ve bulut bilgi işlem de yer aldı.


İnterpromedya tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları 14 Aralık'ta Ankara'da gerçekleştirildi. Gün boyu süren etkinlikte bilgi teknolojilerine ilişkin yenilikler, deneyimler ve bilgiler paylaşıldı.

Etkinlikte BİT sektöründen A&D, BI Technology, QlikView, Canon, KoçSistem, Komtaş, İnformatica, Moreum, PaperWork ve Zebra şirketleri bilgi birikimi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Ayrıca etkinlik çerçevesinde yer alan konu başlıkları ise şunlardan oluştu: "Kurumsal Güvenlik Çözümleri", "Veri Ambarı Çözümleri", "Mobil Çözümler", "Kurumsal İletişim Çözümleri", "Sistem Bütünleştirme", "BT Yönetimi", "Bilgi Yönetimi", "CRM", "Doküman Yönetimi", "İş Sürekliliği Çözümleri", "Uzaktan Eğitim", "Kurumsal Kaynak Planlaması", "Dış Kaynak Kullanımı", "Ağ Teknolojileri", "İş Zekası", "Veri Depolama", "Sanallaştırma", "Bulut Bilgi İşlem", "SAAS" ve "Uygulama Erişimi ve Optimizasyon".

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun