Genel 15 ARALIK 2008 / 13:14

BTvizyon Ankara’da kamu kurumlarını iş dünyası ile buluşturacak

İnterpromedya’nın düzenlediği BTvizyon Toplantıları’nın Ankara ayağı 17 Aralık 2008 Çarşamba günü Sheraton Hotel’de gerçekleşecek.

İnterpromedya’nın düzenlediği BTvizyon Toplantıları’nın Ankara ayağı 17 Aralık 2008 Çarşamba günü Sheraton Hotel’de gerçekleşecek.


2002 yılından beri, Türkiye çapında kesintisiz devam eden yön veren BTvizyon Toplantıları’nda kurumlar, iletişim ve bilgi teknolojileri üzerine tartışacak, gelişimleri için farklı çözümler üretme fırsatı buluyorlar. Toplantılar, katılımcıların iş hayatlarında bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak sahip olacakları verimlilik ve rekabet gücü ile farklılaşma yollarını ortaya koyacakları toplantıları içerecek.


 


Firmaların bilgi ve iletişim teknolojilerine ilişkin tecrübelerini Ankara İş Dünyası ile paylaşma fırsatı bulacağı toplantıda; Kurumsal Güvenlik Çözümleri, Kurumsal İletişim Çözümleri, İş Sürekliliği Çözümleri, Kurumsal Kaynak Planlama, Uygulama Erişimi ve Optimizasyon, Uygulama Dağıtım Ağında Optimizasyon ve Güvenlik konuları işlenecek.


 


BTvizyon Ankara toplantısında Kaspersky, Symantec, McAfee, Bosch Güvenlik Sistemleri, ITWAY, Academytech, Avaya, İşnet, Karel, Siemens EC, KOSGEB, IFS Türkiye, Bilişimcim, F5 / Prolink, BSI ve KodA şirketleri bilgi paylaşımında bulunacak.


 


Katılımın ücretsiz olduğu BTvizyon Toplantıları’na katılmak ve kayıt yaptırmak için www.btvizyon.com.tr adresi ziyaret edilebiliyor veya (0212) 212 31 22 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun