Genel 02 MAYIS 2012 / 14:15

BTnet.com.tr takipçilerinin bilgisayarları ESET NOD32 Antivirus ile güvende

BTnet.com.tr ve ESET kampanyası başladı!

BTnet.com.tr, Facebook takipçilerine özel 70 TL değerinde 1 yıllık ESET Antivirus lisansı hediye ediyor. BTnet.com.tr ile gündemi takip ederken, bilgisayarınızı korumasız bırakmayın. BTnet.com.tr, ESET ile yaptığı işbirliği çerçevesinde yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Bu yeni kampanyamız çerçevesinde, bu haberin altında yer alan Facebook sayfamızı beğenen ve bu haberin altındaki Facebook yorum kutusuna yorum bırakan her gün 3 okurumuza, 70 TL değerinde ESET NOD32 Antivirus lisansı hediye ediyoruz.

Kurallarımız çok basit:

1. BTnet.com.tr Facebook sayfamızı beğenin.
2. Kampanya sayfamızın altındaki Facebook yorum kutusuna kampanyamıza katılmak istediğinizi yazın.

Hepsi bu kadar.

Günün şanslı isimlerinden olmanız durumunda, antivirüs lisans kodunuz ertesi gün Facebook mesajı olarak size gönderilecektir.

Kampanyamız, elimizdeki lisans sayısıyla sınırlıdır. Katılmak ve kazanmak için acele edin!
YORUMLAR
kudret yılmaz afşar 21 MAYIS 2012 / 00:17 0 0
kampanyaya katılmak istiyorum
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun