Genel 03 AĞUSTOS 2010 / 11:55

BTnet.com.tr mobil uygulaması yayında

Bundan böyle BTnet.com.tr'nin güncel haberlerine cep telefonunuzun olduğu her yerden ulaşabileceksiniz.

Bundan böyle BTnet.com.tr'nin güncel haberlerine cep telefonunuzun olduğu her yerden ulaşabileceksiniz.


Bilişim ve teknoloji dünyasının gündemini sıcağı sıcağına ekranlarınıza taşıyan BTnet.com.tr, şimdi de teknolojinin kalp atışlarını avucunuza getiriyor.

Uzun ve titiz bir hazırlık döneminin ardından indirilebilir hale gelen mobil uygulamalarımız sayesinde, bundan böyle BTnet.com.tr içeriğini cep telefonunuzdan da takip edebileceksiniz. Kolay kullanıma odaklanan, yalın ve fonksiyonel tasarıma sahip uygulamamız sayesinde BTnet.com.tr'de yayınlanan haber, makale, röportaj, video ve foto galeri dahil olmak üzere tüm içeriğimize, cep telefonunuzun ve internet erişiminizin olduğu her yerden ulaşabileceksiniz.

Hangi mobil cihazlar destekleniyor?

BTnet.com.tr mobil uygulaması, iPhone ve Java platformlarına yönelik olmak üzere iki ayrı sürüm olarak hazırlandı.

iPhone uygulamamızı iPhone ve iPad gibi cihazlarda App Store üzerinden indirip kullanmaya başlamak için, cihazınızın ekranındaki App Store simgesine tıklayarak arama kutusuna BTnet yazıp ara tuşuna basmanız yeterli.

BTnet.com.tr Java uygulaması ise, piyasada BlackBerry ve diğer akıllı telefonlar da dahil olmak üzere, Java platformunu destekleyen tüm modellerde çalışacak biçimde tasarlandı.

Cihazınızın ekran boyutu ne olursa olsun uyum sağlyacak biçimde tasarlanan Java uygulamamızı indirmek ve kurmak çok basit. Bunun için önce cep telefonunuzun internet tarayıcısını açın. Adres satırına http://mobil.btnet.com.tr/btnet.jad yazın ve onaylayın. Telefonunuz uygulamayı otomatik olarak indirecek ve kurmak isteyip istemediğinizi soracaktır. Kurulumu onayladıktan sonra, cep telefonunuzun uygulamalar bölümünde bulunan yazılımın simgesine tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için ücret ödemeniz gerekecek mi?

BTnet.com.tr mobil uygulamalarını kurmak ve kullanmak ücretsizdir.

Siz de hemen yükleyin, teknoloji gündemini gittiğiniz her yerden takip edin!

* BTnet.com.tr mobil uygulamasının iPhone ve Java sürümleri VoloVita tarafından hazırlanmıştır.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun