Genel 08 NİSAN 2010 / 08:24

BThaber Platform Ankara'ya geliyor

Kamuda BT Yönetimi, BThaber Platform etkinlikleri kapsamında Ankara'da ele alınacak.

Kamuda BT Yönetimi, BThaber Platform etkinlikleri kapsamında Ankara'da ele alınacak.


"Önce okutuyor sonra konuşturuyor" sloganıyla düzenlenen BThaber Platform, rotasını Ankara'ya çevirdi. Platform 13 Nisan Salı Günü Sheraton Otel'de "Kamuda BT Yönetimi" başlığıyla gerçekleştirilecek.

İnterpromedya'nın geleneksel hale gelen etkinlikler dizisinin Ankara'daki ilk durağında ‘Kamuda BT Yönetimi' konusu çeşitli başlıklar altında ele alınacak. BThaber Platform'un başlıkları arasında kuruma uygun BT mimarisi planlama, kurumsal yönetimde uluslararası standartlar, risk yönetimi, birlikte çalışabilirlik ilkeleri, proje portföy yönetimi, iş süreçlerinin yönetimi, dışkaynak kullanımı, SaaS, veritabanı/bilgi yönetimi, doküman ve arşiv yönetimi, BT hizmet yönetimi, sistem-servis yönetimi ve bilgi güvenliği yönetimi yer alıyor.

Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği'nin (TÜBİSAD) desteğiyle düzenlenen etkinlikte TÜBİSAD Başkanı Turgut Gürsoy ve Deloitte Türkiye Kurumsal Risk Hizmetleri Müdürü Barış Bağcı da birer konuşma yapacaklar. Platformun konuk konuşmacı bölümünde, 'Kamuda BİT Proje Yönetiminin Geliştirilmesine Yönelik Politika ve Araçlar' başlıklı sunumla Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) Bilgi Toplumu Daire Başkanı Emin Sadık Aydın yer alacak. İnterpromedya İçerik Merkezi Müdürü Nuray Şuman ve BThaber Ankara Haber Sorumlusu Yusuf Çağlayan'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek 'BThaber Konuşturuyor, Pazar Tartışıyor' bölümüne ise Fintek, Karya Bilişim, BI Teknoloji, GG Soft Yazılım, Havelsan ve E-B Group şirketlerinden yetkililer katılacak.