Genel 24 ŞUBAT 2009 / 08:21

BThaber Platform’da veri depolama ve sanallaştırma konuşulacak

03 Mart 2009 Salı günü İnterpromedya tarafından düzenlenecek olan BThaber Platform’da Veri Depolama ve Sanallaştırma konuları ele alınacak.

03 Mart 2009 Salı günü İnterpromedya tarafından düzenlenecek olan BThaber Platform’da Veri Depolama ve Sanallaştırma konuları ele alınacak.


İTÜ Maslak Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek platformda konuk konuşmacı HP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Sunucu ve Veri Depolama Yazılımları Direktörü Alfred Steinecker olacak. BThaber Platform Veri Depolama ve Sanallaştırma çözümlerini tüm yönleriyle önce yayın, sonra etkinlik olarak ele alıyor. Platformda yer alan kurumlar çözümlerini önce BThaber Gazetesi’ndeki dosyada okutuyor, sonra etkinlikte dinleyiciler ile tartışıyorlar. BThaber’in evsahipliğinde gerçekleşecek olan BThaber Platform Veri Depolama ve Sanallaştırma etkinliğinde İçerik Ortağı Gartner desteğiyle, Pazar’dan Yansımalar bölümünde Gartner Müşteri Yöneticisi Murat Yaşar pazar verilerini paylaşacak. Etkinlik sponsoru HP’nin katkılarıyla konuk konuşmacı olarak yurt dışından katılan HP Avrupa Ortadoğu ve Afrika Sunucu ve Veri Depolama Yazılımları Direktörü Alfred Steinecker ise ‘Sanallaştırmayı İş İhtiyaçlarınıza Göre Uyarlayın…’ başlıklı sunumunu yapacak. Kapanış Konuşması ise Glasshouse Sanallaştırma Hizmetleri Direktörü Ofer Tal tarafından ‘Sanallaştırmada Anlatılanlar, Yaşananlar, Öğrenilenler’ başlığında gerçekleştirilecek. ‘BThaber Konuşturuyor – Pazar Tartışıyor’ panelinde, BThaber editörlerinin moderatörlüğüyle Veri Depolama & Sanallaştırma dünyasındaki son gelişmeler çözüm üreten şirketler ve kullanıcıların katılımıyla tartışılacak. BThaber Platform Sponsorları HP, EMC/VMware, Fujitsu Siemens, Glasshouse, NetApp/Prolink, Servus/Sun Microsystems farklı sektörlerdeki uygulamalarını Başarı Öyküleri olarak sunacaklar. Global İletişim ise etkinliğe tanıtım alanında katılacak. Etkinliğe katılmak için www.bthaber.com.tr/platform adresine kayıt yaptırmak gerekiyor. Yılın ikinci BThaber Platform etkinliği 24 Mart 2009 Salı günü yine İTÜ Maslak Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Bilgi ve Döküman Yönetimi başlığıyla düzenlenecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun