Genel 05 EKİM 2015 / 13:18

"Bruvelo" yanına teknolojiyi almış bir kahve makinesi

Bir Kickstarter projesi olan Bruvelo, Dustin Sell tarafından hayata geçirildi.Dustin Sell üzerinde çalıştığı onlarca prototipten sonra Bruvelo ile tasarımını mükemmele taşıdı. Kickstarter üzerinden destek toplamaya başlayan projenin hedefi 975 bin dolar; şuan ise 411 bin dolar toplamış durumda. 24 gün içerisinde hedeflediği desteği toplarsa hayata geçecek Bruvelo, internet bağlantısı sayesinde mobil cihazlardan her an erişim imkânı sağlıyor.

Kahve çekirdeğinin ihtiyaç duyduğu öğütülme miktarı, ısı, su, ağırlık gibi tüm değişkenler altın oranla geliştirilmiş olan Bruvelo yanına teknolojiyi almış bir kahve makinesi. Aynı zamanda kuracağınız alarm ile istediğiniz saatte kahvenizin hazır olmasını da sağlıyor. Kampanyanın erken dönem destekçisi olmak isterseniz, 299 dolar vererek hem Bruvelo sahibi hemde projenin destekçisi olabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun