Genel 21 EKİM 2013 / 14:02

Brother yeni Japon Harikalarını tanıttı

Brother Türkiye  "Japon harikası"  toplantılarıyla yeni lazer yazıcılarını  Türkiye' ye tanıttı.
Brother Türkiye “ Japon Harikası” toplantıları kapsamında   Trabzon, Adana, Antep, İzmir ve Ankara’yı da ekleyerek bir dizi toplantı ile Türkiye’deki iş ortakları ile buluştu. Yeni ürünlerin tanıtımlarının da gerçekleştirildiği toplantıya da odak, Brother International Gulf FZE' den yöneticiler de katıldı. Toplantıların odağında şirketin küresel  stratejisi ve  Ortadoğu ve Afrika bölgesinde kullanılmak üzere tasarladığı “Japon Harikası” teması vardı.

Brother Türkiye Genel Müdürü Özgür Koca toplantıların ardından, "Yeni mono lazer yazıcılarımız bizim için yeni bir heyecan, ürünlerimizi ve yeni marka temamızı Türkiye’deki iş ortaklarımızla paylaşmak güzeldi. Çok güzel yorumlar aldık. İş ortaklarımızın sattıkları ürüne ve markamıza inanmaları bizim için çok önemli. Bu toplantılar ile bir kere daha kendilerinin güvenini kazandığımıza inanıyorum. Brother markasına verdikleri desteklerden dolayı iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yeni seri yazıcılar

Brother’ın yeni nesil lazer yazıcı grubu olan HL-1111, DCP-1511, MFC-1811, ve MFC-1815, masaüstünde oldukça az yer kaplayan yapısı, ekonomik tonerleri, yüksek yazdırma hızı ve çevreye duyarlı Energy Star sertifikasıyla oldukça cazip bir konuma yerleşiyor.

Kullanıcıların, kısaltılmış kağıt yolu sayesinde ve kağıt sıkışmasını önleyen yazdırma teknolojisi ile daha sorunsuz çıkış alabilmeleri ürünü daha özel kılıyor. Drum ve toner üniteleri birbirinden ayrı olduğu için kullanıcılar toner bittiğinde drum ünitesini değiştirmek zorunda kalmıyor. Bu durum kullanıcılar için önemli bir tasarruf sağlıyor.
ETİKETLER : brother
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun