Genel 04 ŞUBAT 2009 / 09:17

Brocade DCX Backbone ailesi genişliyor

Brocade DCX-4S Backbone (Ana Omurga Direktörü) uygulama seçeneklerini veri merkezinin merkezine ve uç birimlerine yayıyor.

Brocade DCX-4S Backbone (Ana Omurga Direktörü) uygulama seçeneklerini veri merkezinin merkezine ve uç birimlerine yayıyor.


Çok işlevli merkez ve uç birim ağ anahtarlama platformu olarak tasarlanan Brocade DCX-4S Backbone, BT ortamlarının alt yapı ve yönetim maliyetini azaltırken, aynı zamanda sunucu, veri depolama ağları (SAN - storage area network) ve veri merkezi birleşimini kolaylaştırmayı hedefliyor. Brocade DCX-4S Backbone, dört blade sunucu yuvası sayesinde 8Gbit/s’lik bir hızda port sayısını 192’ye düşürüyor. Böylece performansı yükselen ürün esneklik ve enerji verimliliği de sağlıyor. Brocade’in DCX-4S Backbone’u, hem yeni hem de var olan depolama ağlarında esnek bir dağıtım ve yatırım koruması sağlıyor. Brocade DCX-4S Brocade’in B-Series veya M-Series ağ ortamlarıyla doğal olarak bağlanabiliyor. DCX-4S kısa süre önce piyasaya sürülen Brocade Fabric OS (FOS) 6.2 işletim sistemini destekliyor ve fiziksel bir SAN’ın sanal partisyonlara bölünmesini sağlayan yeni bir Virtual Fabrics kapasitesi de içeriyor. Ürün ayrıca, arasında HP StorageWorks Secure Key Manageri de olan birçok temel yönetim ürünüyle entegrasyon sağlıyor.Disk veya teyp üzerine network tabanlı veri şifrelemesi gibi ileri özellikleri destekliyor. DCX-4S buna ek olarak, altyapı davranışını optimize etmeye ve kritik uygulamalar için geniş bant genişliği sağlamaya yardımcı olan Brocade Uyarlamalı Ağ (Adaptive Networking) özellikler serisi sunuyor. Brocade DCX-4S Backbone Brocade, HP ve Sun Microsystems tarafindan satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun