Genel 15 ARALIK 2008 / 14:11

Brocade’den yeni hizmet

Brocade, kurumlara veri merkezi ağı için uçtan-uça uzaktan gözetim, uyarma ve raporlama hizmeti sağlayan son nesil Brocade Ağ İzleme Hizmetini duyurdu.

Brocade, kurumlara veri merkezi ağı için uçtan-uça uzaktan gözetim, uyarma ve raporlama hizmeti sağlayan son nesil Brocade Ağ İzleme Hizmetini duyurdu.


Ağ verimliliği, ulaşılabilirliği ve işlev süresini maksimuma çıkarmaya yardımcı olan Brocade NMS, veri merkezi ağının sağlığını ve konumunu 7/24 uzmanca uçtan-uça gözetilmesini sağlıyor. Ayrıca, Brocade NMS uygulama çözümü maksimuma çıkarmak ve veri merkezi özkaynakları optimize etmek için, kurumlara değerli bilgiler ve kurallar üzerine kurulmuş iş zekası da sunuyor.


Bu hizmet sayesinde BT şirketleri büyüyen ve giderek karmaşıklaşan veri merkezi altyapılarını daha iyi bir şekilde ve şimdiki personeliyle yönetebiliyor ve ayrıca çeşitli performans, kullanım ve veri akışı toplayıp, analize ediyor. Gerçek zamanlı uyarılar yöneticileri ağ sorunlarından, tıkanıklıklarından veya sistemde meydana gelen muhtemel kesintilerinden haberdar ediyor, böylece etkin bir davranış sağlayıp mümkün olduğu kadar uygulama performansında ve kullanırlığındaki vuruşu azaltmayı veya önlemeyi sağlıyor.


Gerçek zamanlı ve tarihsel veriler ve esnek raporlar otomatik olarak üretildiği sistem ile kurumlar  tarihsel eğilimleri çözümleyip, özkaynak kullanımını optimize edip, uygun maliyetli bir şekilde gelecek kapasiteyi planlayabiliyor.


Brocade Genel Hizmetler Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Hugues Meyrath, ise konu ile ilgili şu değerlendirmelerde bulunuyor: “Yeni geliştirilmiş Brocade NMS, kullanıcılara kendi veri merkezi ağ yatırımlarından en iyi şekilde faydalanmalarında yardımcı oluyor ve kadrosu yetersiz olan BT kaynaklarına işe odaklamalarını sağlıyor. Devamlı bir izleme ve raporlamanın sayesinde, Brocade NMS kullanıcılarımızın veri merkezi ağlarının optimal işlemesini sağlıyor, uygulamaların ve verilerin kolayca elde edilebilmelerini sağlamakta yardımcı olmaktadır”.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun