Genel 27 KASIM 2008 / 15:01

Britney Spears İstanbul'daki partiye kokusuyla katılacak

Britney Spears'ın son albümü "Circus"un Türkiye lansmanı çok güzel kokacak.

Britney Spears'ın son albümü "Circus"un Türkiye lansmanı çok güzel kokacak.

Yılın En İyi Kadın Sanatçı videosu, En İyi Pop Videosu ve Yılın Videosu ödülleriyle MTV 2008 gecesi'nde toplam 3 dalda ödül kucaklayan ve 80 milyondan fazla albüm satışına imza atan Britney Spears’ın yeni albümü "Circus", çıktığı günden beri dillerden düşmüyor. Albümün lansman gecesinin Türkiye ayağı ise çok özel bir partiyle gerçekleştiriliyor. Sony BMG, özel sürprizlerin olacağı bu gece için Psikolog Dj Cenk Erdem'le işbirliği yapacak ve sanatçının imzasını taşıyan parfümü "fantasy"i gecenin misafirlerine sunacak.


Beyoğlu, Sıraselviler Caddesi No:89 adresindeki Andon Pera'da, 19 Aralık Cuma gecesi 23:00'da başlayacak gecede Spears’ın yeni albümü "Circus " ile ilgili sürpriz hediyeler de olacak. Ekranlarda Britney'nin özel görüntüleri ve videoları sunulurken, sanatçının yepyeni albümü "Circus"'dan şarkılarla beraber, en ünlü şarkıları çalınacak ve parfümü "fantasy" nin hediyeleriyle "ilk kez kokulu bir Britney partisi" gerçekleşecek. Spears hayranları için unutulmaz bir gece olacağına şüphe yok.


Circus'un çıkış parçası Womanizer da, ilgi çekici klibi ve yüksek temposu ile kısa zamanda Spears hayranlarının favori şarkılarından biri haline geldi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun