Genel 08 HAZİRAN 2010 / 08:07

"Boss" masajı ofise getirdi

Ofis çalışanları düşünülerek tasarlanan Boss, çalışırken size masaj yapacak.

Ofis çalışanları düşünülerek tasarlanan Boss, çalışırken size masaj yapacak.


İstediğiniz her an masaj yaptırabileceğiniz Cellini Boss, masajın yanısıra stresi de azaltarak daha sakin ve verimli çalışma fırsatı sunuyor.

Cellini Boss, yukarı aşağı hareket edebilen iki adet masaj kolu ile masaj yaptırmak istediğiniz bölgeyi seçme fırsatı sunuyor. Koltuk, sırt ve omuzlara uyguladığı baskı ve yoğurma ile kasları çalıştırıyor, ağrıların azalmasına yardımcı oluyor. Cellini Boss, kalça ve bacaklarda uyguladığı özel titreşim teknikleri ile kan dolaşımını hızlandırarak günün verdiği yorgunluğu ayaklarınızdan alıyor.

Görünüm olarak ofislere özel tasarlanmış Cellini Boss, 180 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde rahatlıkla hareket edebiliyor.

Ürün 1.600 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun