Genel 22 MAYIS 2009 / 07:30

Borusan Telekom’dan yeni internet tarifesi

Borusan Telekom’un yeni internet tarifesi, internet erişim hızı ihtiyacı dönemsel olarak değişiklik gösteren şirketlere alternatif sunuyor.

Borusan Telekom’un yeni internet tarifesi, internet erişim hızı ihtiyacı dönemsel olarak değişiklik gösteren şirketlere alternatif sunuyor.


Türkiye'nin A tipi lisans sahibi alternatif telekom operatörlerinden Borusan Telekom, "Turbo İnternet" hizmetini geliştirdi. Borusan Telekom'un kendi fiber optik altyapısı üzerinden sunduğu "Turbo İnternet" hizmetiyle şirketler sadece ihtiyaç duydukları süre içinde internet erişim hızlarını anında 5 katına kadar çıkarıp, istedikleri zaman bu hızı düşürebilecekler. "Turbo İnternet" özellikle internet erişim hızı ihtiyacı dönemsel olarak değişiklik gösteren şirketler alternatif yaratıyor.Gerçek zamanlı olarak artan erişim hızı, belirlenen süre sonunda eski durumuna dönerek müşteriye sadece artırım yaptığı süre ve hız kadar ödemesine ve tasarruf sağlamasına olanak tanıyor. İnternet erişim hızını artırmak isteyen şirketler kendilerine verilen özel kullanıcı adı ve şifre ile www.borusantelekom.com adresinden istedikleri hızı ve süreyi seçtikten sonra "Turbo" tuşuna tıklayarak kendi İnternet bağlantı hızlarını anında otomatik olarak artırabiliyorlar ya da ileriye dönük olarak çeşitli hız artırma seçeneklerini kullanarak planlama yapabiliyorlar. Hız artırım süresi ihtiyaca göre günlük veya haftalık olarak belirlenebiliyor. "Turbo İnternet" müşterileri, hız artırım ücretini satın almadan önce görebiliyor ve faturalandırma, hız artırımıyla birlikte otomatik olarak başlıyor. Borusan Telekom, müşterilerine "Turbo İnternet" hizmetini 3 ay ücretsiz deneme imkanı da sunuyor.