Genel 28 OCAK 2009 / 16:24

Borusan Telekom, UND üyelerinin iletişim maliyetlerini indirecek

Borusan Telekom, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile imzaladığı protokol uyarınca UND üyelerine yüzde 50’lere varan oranda indirimli ses hizmeti imkanı sunacak.

Borusan Telekom, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile imzaladığı protokol uyarınca UND üyelerine yüzde 50’lere varan oranda indirimli ses hizmeti imkanı sunacak.


UND Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Dinçşahin ve Borusan Telekom Genel Müdürü Mehmet Başer arasında imzalanan protokol uyarınca UND’nin 1000’e yakın üyesi telefon görüşmelerini Borusan Telekom’un AloPratik ses hizmeti sayesinde yüzde 50’lere varan oranda indirimli tarifeler üzerinde gerçekleştirme şansına sahip olacak.AloPratik hizmeti, kurumsal müşterilerin şehirlerarası, uluslararası ve GSM aramalarını başka herhangi bir cihaza gerek duymadan Borusan Telekom üzerinden gerçekleştirilmesini sağlıyor. İmza töreninde konuşan UND Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Dinçşahin, derneklerinin üyelerine sunduğu katma değerli hizmetlere bir yenisini daha eklediğini söylerken, bu anlaşmanın nakliye sektörünün önemli gider kalemlerinden biri olan telefon maliyetlerinde üyelerine önemli bir maliyet avantajı sağlayacağını ifade etti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun