Genel 13 TEMMUZ 2010 / 14:06

Borusan'da yenilikçi fikir avı başladı

Borusan Otomotiv bayisinin olmadığı şehirlerde satış yapabileceği bir proje arıyor.

Borusan Otomotiv bayisinin olmadığı şehirlerde satış yapabileceği bir proje arıyor.


BWM, MINI ve Land Rover gibi markaların Türkiye yetkilisi Borusan Otomotiv, satış potansiyelinin henüz yeterli seviyede olmadığı illerde bayi açmadan satış yapabileceği bir proje için her kesimden önerileri bekliyor.

Borusan Otomotiv, iş dünyasından akademisyenlere, serbest meslek erbaplarından üniversite öğrencilerine kadar geniş bir kitleden yenilikçi fikir arıyor. 12 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında www.acikinovasyon.com adresine gönderilen tüm fikir ve projelerin değerlendirileceği bildirildi.

Ortaya çıkan değerlendirme sonucunda da en iyi fikre bin TL nakit ödül ya da 1 hafta süreyle kullanılmak üzere BWM 320d Sedan otomobil hediye verilecek.

Detaylara www.acikinovasyon.com adresinden ulaşmak mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun