Genel 27 NİSAN 2009 / 10:37

BMD'de yeni yönetim iş başında

İstanbul'da gerçekleşen BMD Olağan Genel Kurulu'nda derneğin yeni yönetim kurulu seçildi.

İstanbul'da gerçekleşen BMD Olağan Genel Kurulu'nda derneğin yeni yönetim kurulu seçildi.


Bilişim Muhabirleri Derneği (BMD) Olağan Genel Kurulu, 24 Nisan 2009 tarihinde İstanbul'da İnterpro Binası'nda gerçekleştirildi.


Yeni yönetim kurulunun seçildiği genel kurul toplantısında, Bilişim Muhabirleri Yönetim Kurulu Başkanlığı'na BThaber Yazı İşleri Müdürü Fatih Sarı seçildi. Fortune Türkiye'den Kerem Özdemir dernek başkan yardımcısı olurken, Yeni Şafak'tan Melih Bayram Dede dernek genel sekreterliğine getirildi. Yeni yönetim kuruluna dâhil olan üyeler ise ShiftDelete.Net'ten Hakkı Alkan ve Melih Çelik, BThaber'den Ceren Moral ve Tele.com.tr Dergisi'nden Murat Büke oldu.


Yeni yönetim kurulunda yer alan yedek üye listesi ise Ali Yavuz Şahin, Levent Daşkıran, İlhan Özel, Mahir Doğan, Mete Gürkan, Suat Koyuncu ve Ayhan Sevgi olarak sıralandı.


Toplantı kapsamında BMD bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ele alındı. Bu projeleri üstlenecek sorumlular seçildi. Dernek yeni dönemde düzenli buluşmalar ve etkinliklerin yanı sıra üyelerine yönelik eğitim faaliyetlerini de gerçekleştirmeyi planlıyor.