Genel 06 EYLÜL 2010 / 15:01

Blu-ray ile sinema keyfi farklılaşıyor

Philips Blu-ray ev sinema sistemiyle yüksek kalite sunmayı amaçlıyor.

Philips Blu-ray ev sinema sistemiyle yüksek kalite sunmayı amaçlıyor.


Philips'in yeni Blu-ray ev sinema sistemi HTS5220, Full HD 3D ready özelliği sayesinde 3 boyutlu HD film izleme keyfini kristal nitelikli ses özelliği ile tamamlıyor.

Ev sinema sisteminde sese oldukça önem verilmiş. Hoparlörler içersine yerleştirilmiş olan yumuşak konik tweeter'lar sesin netliğini artırırken, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential Blu-ray disklerden yüksek kalitede ses veriyor.

Philips HTS5220 kablosuz ağ bağlantı özelliği sayesinde müzik çalarlara, bilgisayarlara doğrudan bağlanabiliyor. 1920'ye 1080 çözünürlükteki resimleri taşıyabilme kapasitesine sahip Blu-ray diskler yüksek kalitede surround ses de sağlayabiliyor.

Philips'in ev sinema sistemi 1299,90 Liradan kullanıcılarla buluşacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun