Genel 10 EYLÜL 2009 / 06:33

Blogların artık ‘'Blograzzi''si var!

İnternet alanında Türkiye'de ve dünyada yaşanan gelişmeleri inceleyerek analiz eden Webrazzi, blog dünyasının nabzını ölçmek için Blograzzi'yi yayına alıyor.

İnternet alanında Türkiye'de ve dünyada yaşanan gelişmeleri inceleyerek analiz eden Webrazzi, blog dünyasının nabzını ölçmek için Blograzzi'yi yayına alıyor.


Blograzzi, Webrazzi'nin internet sektörüne yönelik yaptığı yayını blog dünyasına aktarıyor. ‘'Blog Dünyasına Odaklı Webrazzi'' olarak konumlandırılan Blograzzi, hem blog yazarları için değerli bir kaynak oluşturmayı, hem de bu alandaki gelişmelere ışık tutmayı hedefliyor.

Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal, konu hakkındaki görüşlerini şöyle getiriyor: 2009 yılının Ocak ayında girişimdeki ortağım Inveon'a devrettiğim ancak isim hakkını saklı tuttuğum Blograzzi'yi şimdi farklı bir yapıyla yeniden yayına aldık. Bu kararımızın altında ise sosyal medyanın en önemli oyuncularından biri olan blogların ilgiye ve dikkate ihtiyaç duyduklarını düşünmemiz yatıyor. Bilindiği üzere Webrazzi'nin ilk alt sitesi Teknorazzi'ydi. Bunu WebrazziTV izlemişti. Şimdi ise Blograzzi ile ağımızı daha da genişletiyoruz"

http://www.blograzzi.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun