Genel 08 MART 2010 / 06:19

Blog Ödülleri üçüncü kez sahiplerini buluyor

İnternet kullanıcılarını blog yazmaya teşvik etmeyi hedefleyen yarışma, blog sahiplerini ödüllendiriyor.

İnternet kullanıcılarını blog yazmaya teşvik etmeyi hedefleyen yarışma, blog sahiplerini ödüllendiriyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Blog Ödülleri başlıyor. Başvuruların 10-30 Mart 2010 tarihleri arasında yapılabileceği, kazananların ise 8 Mayıs 2010 tarihinde Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacağı Blog Ödülleri, bir kez daha tüm blog yazarlarına internetin dünyasında keşfedilme imkânı sunuyor.

Alpella, Efes Pilsen, FIAT, Garanti Bankası, Hepsiburada.com, Limango, Mars Athletic Club, Microsoft, ntvmsnbc, Pegasus Airlines, Reklam Store, Schwarzkopf, Ülker Pötibör Bisküvi ve Vestel gibi Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmalarının kategori sponsoru olarak destek verdiği 2010 Blog Ödülleri bir yeniliğe daha imzasını atıyor. Halk oylamasını esas alan Blog Ödülleri'nde bu yıl, önceki yıllardan farklı olarak aralarında Asuman Bayrak, Burak Büyükdemir, Bülent Keleş, Çağlar Erol, Fatmanur Erdoğan, Fatoş Karahasan, Hakan Gönenli, Selim Tuncer, Serdar Kuzuloğlu, Şule Özmen, Tuğçe Esener ve Volkan Ekiz gibi değerli isimlerin yer aldığı bir jüri görev yapıyor.

Dereceye girenlerin 8 Mayıs 2010 Cumartesi günü düzenlenecek ödül töreninde açıklanacağı 2010 Blog Ödülleri aile, kadın, yemek, otomobil, kişisel, hobi, kültür-sanat, reklâm-pazarlama, topluluk, teknoloji, haber-gündem, gezi, moda, spor, iş dünyası ve Windows Live Spaces olmak üzere toplam 16 farklı kategoride dağıtılıyor.

Yarışmaya ilişkin detaylar 1 Mart 2010 tarihinden itibaren bu adresten ulaşmak mümkün.