Genel 24 TEMMUZ 2009 / 11:38

Blackberry, U2 şarkısı ile evrene dalıyor!

Blackberry, U2'nun "No Line on the Horizon" albümündeki "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight" parçasıyla bir animasyon video sundu.

Blackberry, U2'nun "No Line on the Horizon" albümündeki "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight" parçasıyla bir animasyon video sundu.

U2'nun, dünya 360 turnesi sponsoru olan Blackberry, sponsorlukla verdiklerinin karşılığını güzelce aldı. Blackberry'nin U2 turne sponsorluğu sayesinde; U2'nun en son albümü "No Line on the Horizon", grupla ilgili en son haberler ve videolar, ilk olarak Blackberry mobil kullanıcılarına sunuldu.


Güzel haber ise, albümde yer alan üçüncü parça olan "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight," ‘ın animasyon videosu da artık piyasada. U2 aslında videoda yer almıyor, fakat klibin muhteşem animasyonları ile bu yokluk hiç hissedilmiyor. Animasyonlar; "Son of Rambow" ve "Hitchhiker's Guide to the Galaxy" gibi filmlerin de animasyonunu hazırlayan David O'Reilly tarafından yapılmış.


Uygulamayı indiren Blackberry kullanıcıları, Barcelona'da ihtişamlı başlayan U2 dünya turnesinden en özel görüntüleri, herkesten once görme fırsatı yakaladı. İlerleyen günlerde, bu yazılım sayesinde, sevdiğiniz diğer gruplarla ilgili gelişmeleri akıllı telefonunuzdan kolayca yakın takibe alabileceksiniz.


Ben bu konseri kaçırdım. Ancak, gelecek yıllarda Barcelona'da yaşamayı planlayan biri olarak, U2'yu denizin ortasına inşaa edilecek yeni Barça stadında, canlı canlı izleyebilmeyi umuyorum!


İlgili linkler: http://na.blackberry.com/eng/u2/?skip=yes&iid=u2_homepage


http://360.u2.com/