Genel 24 TEMMUZ 2009 / 11:38

Blackberry, U2 şarkısı ile evrene dalıyor!

Blackberry, U2'nun "No Line on the Horizon" albümündeki "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight" parçasıyla bir animasyon video sundu.

Blackberry, U2'nun "No Line on the Horizon" albümündeki "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight" parçasıyla bir animasyon video sundu.

U2'nun, dünya 360 turnesi sponsoru olan Blackberry, sponsorlukla verdiklerinin karşılığını güzelce aldı. Blackberry'nin U2 turne sponsorluğu sayesinde; U2'nun en son albümü "No Line on the Horizon", grupla ilgili en son haberler ve videolar, ilk olarak Blackberry mobil kullanıcılarına sunuldu.


Güzel haber ise, albümde yer alan üçüncü parça olan "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight," ‘ın animasyon videosu da artık piyasada. U2 aslında videoda yer almıyor, fakat klibin muhteşem animasyonları ile bu yokluk hiç hissedilmiyor. Animasyonlar; "Son of Rambow" ve "Hitchhiker's Guide to the Galaxy" gibi filmlerin de animasyonunu hazırlayan David O'Reilly tarafından yapılmış.


Uygulamayı indiren Blackberry kullanıcıları, Barcelona'da ihtişamlı başlayan U2 dünya turnesinden en özel görüntüleri, herkesten once görme fırsatı yakaladı. İlerleyen günlerde, bu yazılım sayesinde, sevdiğiniz diğer gruplarla ilgili gelişmeleri akıllı telefonunuzdan kolayca yakın takibe alabileceksiniz.


Ben bu konseri kaçırdım. Ancak, gelecek yıllarda Barcelona'da yaşamayı planlayan biri olarak, U2'yu denizin ortasına inşaa edilecek yeni Barça stadında, canlı canlı izleyebilmeyi umuyorum!


İlgili linkler: http://na.blackberry.com/eng/u2/?skip=yes&iid=u2_homepage


http://360.u2.com/

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun