Genel 20 KASIM 2008 / 11:44

Blackberry'lere Myspace uygulaması geldi

MySpace, Research In Motion (RIM) tarafından üretilen BlackBerry akıllı telefonları için yeni ve entegre MySpace mobil çözümünü duyurdu.

MySpace, Research In Motion (RIM) tarafından üretilen BlackBerry akıllı telefonları için yeni ve entegre MySpace mobil çözümünü duyurdu.Yeni MySpace uygulaması ile BlackBerry kullanıcıları nerede olurlarsa olsunlar MySpace deneyimlerini yanlarında taşıyabilecekler. Kişiye özel MySpace arayüzü ile MySpace kullanıcıları BlackBerry akıllı telefonlarının bir tuşuyla, güncellemelerini görebilecek, gerçek zamanlı mesaj yollayıp profillerine fotoğraf yükleyebilecek. BlackBerry akıllı telefonlarına MySpace uygulamasını indirmek isteyenler BlackBerry tarayıcılarından www.blackberry.com/myspace ya da m.myspace.com adresini ziyaret edebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun