Genel 10 AĞUSTOS 2010 / 07:46

BlackBerry Curve ailesi genişliyor

Seriye katılan BlackBerry Curve 3G, BlackBerry 6 ile uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor.

Seriye katılan BlackBerry Curve 3G, BlackBerry 6 ile uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor.


RIM, BlackBerry Curve serisi akıllı telefonlarına bir yenisini ekledi. BlackBerry Curve 3G kullanıcılarına sunduğu iletişim özellikleri ile dikkat çekerken Blackberry 6 ile uyumlu olarak çalışıyor.

BlackBerry Curve 3G; QWERTY klavye, optik trackpad, dahili GPS ve Wi-Fi’ın yanı sıra müzik severlerin mobil durumdayken şarkılarına kolaylıkla erişebilmeleri için özel medya tuşları içeriyor. Ayrıca Yeni BlackBerry Curve 3G video kayıt özellikli kameraya ve 32 GB’a kadar hafıza kaydı sağlayan mikro SD/SDHC yuvasına sahip. Kullanıcılarına telefondayken internete bağlanma gibi olanaklar sağlayan telefon yuvarlak tasarımıyla da göze çarpıyor.

Yeni BlackBerry Curve 3G akıllı telefonları içerisinde BlackBerry 5 yazılımı bulunuyor, yanı sura yeni cihaz BlackBerry 6 ile de uyumlu çalışabiliyor. Yeni BlackBerry Curve 3G’nin 9300 modeline, Ağustos ayı itibariyle dünyada çeşitli operatörler aracılığıyla ulaşmak mümkün olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun