Genel 16 ARALIK 2009 / 07:20

BlackBerry Curve 8520 Türkiye'de

BlackBerry Curve serisinin kolay kullanımlı yeni akıllı telefonu, Vodafone ve Turkcell abonelerinin kullanımına sunuldu.

BlackBerry Curve serisinin kolay kullanımlı yeni akıllı telefonu, Vodafone ve Turkcell abonelerinin kullanımına sunuldu.


BlackBerry Curve 8520, hareket halindeki kullanıcılara e-posta, mesajlaşma, sosyal iletişim ağlarına katılma, müzik ve eğlence olanakları sunarak, hayatları zenginleştiriyor.

Siyah rengi ve zarif tasarımıyla göz dolduran yeni BlackBerry Curve 8520, Q klavyesi ile rahat ve hatasız yazım kolaylığı sağlarken, hareket halindeyken de eğlenceden geri kalmak istemeyenler için zengin multimedya yeteneklerine, müzik, oyun ve diğer mobil uygulamalara erişim olanağına sahip, kolay kullanımlı yepyeni bir akıllı telefon.

Bir dünya telefonu olan BlackBerry Curve 8520, ayrıca Wi-Fi yeteneğiyle kullanıcılarına internette hızlı gezinme ve geniş veri kapsaması olanağı da sunuyor.

Vodafone tarafından satışa sunulan BlackBerry Curve 8520 modeline, 12, 18 veya 24 ay boyunca kullanma taahhüdü veren faturalı bireysel ve kurumsal aboneler, 49 TL'den başlayan fiyatlarla sınırsız internet ve e-posta kullanımı ile birlikte sahip olabiliyor.

Ayrıca Turkcell'in de özel fırsatlarla satışa sunduğu yeni BlackBerry Curve 8520, 59 TL x 24 ay taksitle Turkcell satış noktalarında alıcılarını bekliyor.